Müşteri Sözleşmesi

Müşteri Sözleşmesi

VERECEĞİNİZ SİPARİŞLERDE AŞAĞIDA BULUNAN MADDELERİ KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ!

1) smmdata.net üzerinden sipariş vermeden önce hesabın gizlide olmadığından emin olunuz. Sipariş verdikten sonra işlem tamamlanana kadar kullanıcı adını değiştirmeyiniz. Hesabın gizli olması veya kullanıcı adı değişikliği durumunda hizmet tamamlanmaz ve iade yapılmaz.

2) smmdata.net üzerinden verdiğiniz sipariş hizmeti tamamlanmadan başka bir sipariş vermeyiniz. Aksi halde ilk siparişiniz iptal edilip, ücret iadesi sağlanmayacaktır.

3) smmdata.net üzerinden sipariş verdikten sonra bir başka panelden yapacağınız sipariş nedeni ile çakışmalar yaşanabilir.  Bu çakışmadan kaynaklı problemlerden smmdata.net sorumlu değildir. Geri iade asla yapılmayacaktır. 

4) smmdata.net hesabınıza zarar verecek hiçbir işlem yapmamaktadır. Verdiğiniz siparişler sonucunda yaşanan hesap kapanması, dondurulması ve onaya alınmasından smmdata.net sorumlu değildir. Bu maddeyi göze alarak sipariş veriniz.

5) smmdata.net üzerinden verdiğiniz siparişlerden müşteri olarak siz sorumlusunuzdur. Site yönetimi sadece sağlayıcı ve gönderici panel olarak hizmet vermektedir.

6) smmdata.net üzerinden aldığınız servislerde kesinlikle garanti mevcut değildir. Tüm servislerin düşüşlerinden smmdata.net sorumlu değildir. Site Yönetimi sizlere en kaliteli servislerden gönderim sağlamaktadır.

7) smmdata.net üzerinden verilen siparişlerin eksik ve hatalı gönderilmesi yüzünden kaynaklanan sorunları Geri İade Politikası üzerinden inceleyiniz.

8) +18,adult,iddaa kupon satış hesabı ya da yasa dışı kumar vb. hesaplara sipariş geçmek yasaktır. Tespiti halinde sipariş iptal edilecektir. smmdata.net bu maddeyi önemsemektedir.

9) smmdata.net üzerinden geçilen siparişlerin başlama süresi servis yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir, ertelenebilir, uzatılabilir. Bu durumdan smmdata.net yönetimi sorumlu değildir. Siparişin uzaması durumunda site yönetimi ile irtibat kurunuz.

10) smmdata.net üzerinden vereceğiniz siparişteki hesabın adresi değişmemesi gerekmektedir. Buna mütakip kullanıcı adını değiştirmemelisiniz. Aksi takdirde siparişiniz iptal olup ücret iadesi yapılmayacaktır.

11) smmdata.net servislerinden sipariş verdiğiniz ülke bazlı hizmetlerden farklı olarak, tarafınıza ulaşan beğeni, takipçi ve diğer tüm hizmetlerin lokasyonları değişkenlik gösterebilmektedir. Yaşanabilecek her türden aksama ve hatalı gönderimden smmdata.net sorumlu değildir. Sipariş oluştururken bunu kabul etmiş olursunuz.

12) smmdata.net üzerinden verdiğiniz siparişlerin süresi bazı sebeplerce uzun sürebilir. Uzun süren ancak siparişi başlayan hizmetlerin geri iadesi yoktur. Müşteri sipariş oluştururken bunu kabul etmiş olur.

13) smmdata.net yönetim ve teknik ekibine karşı yapılacak olan her türden hakaret, kötüleme ve küfür olaylarında kişinin siparişini geri iadesiz bir şekilde iptal etme hakkını smmdata.net saklı tutmaktadır. Ayriyeten kişinin verilerini devlet kurumları ile paylaşma hakkı da bu maddeye istinaden bulunmaktadır.

14) smmdata.net üzerinden verdiğiniz telefon ve mail adresine reklam amaçlı veya siparişiniz ile alakalı sms bildirimi veya aramalar yapılabilmektedir.  Sipariş verirken bu maddeyi kabul etmiş olursunuz. Sizden izin alarak gönderdiğimiz bu mesajları almak istemiyorsanız site yönetimi ile konuşup numaranızı engellettirebilirsiniz.

15) Müşteri sipariş verirken tüm sözleşmeleri kabul ederek siparişini vermektedir.

16) smmdata.net üzerinden smmdata.net üzerinden satın aldığınız, tarafınıza ulaşan beğeni, takipçi ve diğer tüm hizmetlerin lokasyonları değişkenlik gösterebilmektedir. Sipariş oluştururken bunu kabul etmiş olursunuz.vereceğiniz siparişlerde bu maddeleri kabul etmiş sayılmaktasınız. Sipariş veren müşteriler yönetim tarafından verilen ayrıcalıklar haricinde hiçbir hak talep edemez. Site yönetimi bu hakkını saklı tutmaktadır.

17) smmdata.net Müşteri Kurallar Sözleşmesi içerisinde bulunan maddeler, müşteriye bildirmeksiniz değiştirilebilir, eklenebilir ve silinebilir. Site üzerinden sipariş veren müşterilerimiz bu maddeleri sorgusuz sualsiz kabul etmiş sayılmaktadır.

18) smmdata.net üzerinden verdiğiniz her siparişte, müşteri olarak müşteri sözleşmesi, iade koşulları ve gizlilik politikasını aynen kabul ettiğinizi taahhüt etmiş olursunuz. smmdata.net dileğinde bu sözleşmeleri ve sözleşme içerisindeki maddeleri değiştirebilir, silebilir ve ekleyebilir. Ayriyeten yeni sözleşme alanları oluşturma ve müşterilerin bu sözleşmeye de bağlı olmasını sağlama hakkı yine smmdata.net yönetimine aittir. Müşteri tüm bu maddeleri kabul ederek sipariş geçmiş sayılacaktır.