İade Koşulları

İade Koşulları

VERECEĞİNİZ SİPARİŞLERDE AŞAĞIDA BULUNAN MADDELERİ KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ!

1) Sipariş verdikten sonra iade işlemi yapılmamaktadır. Lütfen hizmeti almak istediğinize emin olduktan sonra sipariş veriniz.

2) Sipariş verirken gönderi veya hesap linkini doğru girdiğinizden emin olunuz. Yanlış bilgi girilmesi durumunda hizmet sağlanamayacaktır ve iade yapılmayacaktır. Lütfen bilgilerinizi girerken dikkatli olunuz.

3) Sosyal mecraların ne zaman güncelleme yapacağını kimse bilemez. Bu sebepten dolayı güncellemelerden kaynaklanabilecek her hangi bir düşüş, silinme veya gecikmeden dolayı smmdata.net sorumlu tutulamaz.

4) Sipariş verene kadar ve işlem tamamlanana kadar lütfen kullanıcı adınızı değiştirmeyiniz ve hesabı kesinlikle gizliye almayınız. Kullanıcı adı değişikliğinde veya hesabın gizliye alınması durumunda sipariş tamamlanmayacaktır ve iade söz konusu değildir.

5) Sistem yöneticisine karşı yapılacak hakaret veya kötüye kullanımın tespiti halinde smmdata.net yönetimi siparişi iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumda kesinlikle iade yapılmaz.

6) Çalıntı kredi kartı veya yasal olmayan yöntemlerle yapılan ödemelerden smmdata.net kesinlikle sorumlu değildir. Bu gibi yasal olmayan işlemlerin tespiti durumunda hizmet iptal edilir ve iade yapılmaz.